Kurumsal

FİRMAMIZ HAKKINDA

1997 yılında faaliyete başlayan firmamız Sabit Küçük önderliğinde 2017 yılına kadar imalatına devam etmiş, 2017 yılında Beydemir Firması ile ortaklık anlaşması gerçekleştirip güçlenerek hedefleri için günümüze kadar araç üstü mobil vinç, fidan sökme-dikme ve platform makinası üretimi yapmaktadır. Ülkemizde hızla gelişmekte olan kamyon üstü vinç sektöründe sizlerin desteği ve teşvikleriyle kurulan firmamız belirlediği hedefleri doğrultusunda istikrarlı bir şekilde büyümeye ve ilerlemeye devam etmektedir. 

Firmamız hizmet ve malzeme kalitesini daima en üst seviyede tutarak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmıştır. Sizlerden gelen talep doğrultusunda ürünlerde çeşitlilik sağlayabilen firmamız şu anda standart kramayer ve çember dişli dönüşlü 3 tondan 125 tona kadar değişik kapasitelerde ve özelliklerde kamyon üstü vinçler üretebilmektedir. 

Firmamız kaliteye verdiği önemin göstergesi olarak CE sertifikasına ve ISO 9001-2000 belgesine sahiptir. Ayrıca TSE-EN 12999 Kalite Uygunluk Belgesine \'de sahiptir.

FİRMA VİZYONUMUZ

Çalışanlarımıza gerekli eğitimi vererek kaliteli kontrol sistemini en yüksek seviyeye çıkarıp kaliteli üretim yapmaktır.

İmalatı gerçekleştirilen ürünlerimizde dünya standartlarını yakalayarak hedefini bilen dürüst azimli ve istikrarlı büyüme ile emin ve güvenilir adımlarla yoluna devam etmektir.

KALİTE BELGELERİMİZ

Fidan Sökme

Araç Üstü İnsan Kaldırma Platformları

Tam Katlanır Vinçler

Araç Üstü Katlanır Bomlu Vinçler

“ Yenilik, üstün mükemmellik düzeyi için sürekli çalışıyoruz. ”